KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > firmy medyczne i farmaceutyczne (390)

Evermed - rękawice lateksowe, nitrylowe, opaski elastyczne****

W sklepie internetowym Evermed nabędziecie Państwo materiały opatrunkowe i akcesoria medyczne. W ofercie m.in. igły do mezoterapii (Terumo i inne), rękawice nitrylowe i lateksowe, opaski elastyczne oraz środki do dezynfekcji.

http://www.evermed.pl/ - 23 Sie 2016

FACTOR Laboratorium analityczne****

Laboratorium analityczne FACTOR - badania laboratoryjne podstawowe, specjalistyczne i wysokospecjalistyczne.

http://www.factor.bielsko.pl/ - 10 Maj 2004

Falcon Polska****

Hurtowania medyczna Falcon oferuje bogaty wybór narzędzi chirurgicznych i stomatologicznych. W ofercie znajdziemy również odzież medyczną. Bogaty wybór produktów dla stomatologii i ortodoncji. Posiadamy przyrządy dla różnych dziedzin medycyny. Narzędzia do chirurgii kostnej, produkty jednorazowe, instrumenty ginekologiczne. Atrakcyjne ceny hurtowe. Szybka dostawa. Sprawdź nasz szeroki asortyment sprzętu medycznego.

http://www.falconpolska.com/ - 19 Cze 2014

Farmaceutyczny Zakład Naukowo-Produkcyjny BIOCHEFA****

Producent preparatów farmaceutycznych i weterynarynaryjnych. Na stronie: informacje o firmie oraz oferta.

http://www.biochefa.pl/ - 6 Cze 2003

Ferring Pharmaceuticals****

Witryna warszawskiego oddziału firmy farmaceutycznej zajmującej się peptydami, inhibitorami enzymów, blokerami receptorów oksytocynowych i wieloma innymi. Na stronach opisano poszczególne farmaceutyki.

http://www.ferringpl.com.pl/ - 4 Lut 2002

FHU Samikos****

Oferta krakowskiej firmy, zaopatrzenie sklepów i hurtowni w kosmetyki, partnerzy firmy. Na stronie znajduje sie opis firmy, oferta produktow, promocje oraz kontakt.

http://samikos.com.pl/ - 4 Gru 2001

Firma Eko-Medica****

Firma z Krakowa zajmująca się dystrybucją sprzętu do fizykoterapii, hydroterapii i kinezyterapii. Na stronie znajduje sie katalog i ceny oferowanych produktów.

http://www.ekomedica.com.pl/ - 28 Lis 2001

Firma farmaceutyczna Zakfarm****

Strona zawiera informacje naukowe oraz krótkie porady dotyczące naturalnych preparatów stosowanych we wspomaganiu leczenia cukrzycy, nadciśnienia, miażdżycy, zespołów niedoborowych, stresu a także innych schorzeń. Oferta cenowa dla odbiorców indywidualnych oraz hurtowych.

http://www.zakfarm.pl/ - 2 Kwi 2004

Firma medyczna****

Firma z Warszawy zajmująca się produkcją urządzeń do pobierania krwi oraz innych akcesoriów.Strona również w wersji angelskiej. Na stronie pełna oferta sprzętu medycznego oraz możliwość zamówienia.

http://www.pipette.com.pl/ - 29 Lis 2001

Firma Medyczna Agnes****

Hurtownia farmaceutyczna specjalizująca się w sprzedaży leków przeciwbólowych. Firma jest dystrybutorem firmy Marcmed. Na stronie znajduje sie wyszczególnienie leków wraz z opisem.

http://www.agnes.vel.pl/ - 10 Gru 2001

Informacje dodatkowe