KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > higiena (46)

SAMO ZDROWIE w INTERIA.PL*****

Samo Zdrowie - serwis magazynu Samo Zdrowie. Informacje z dziedziny zdrowia i pielęgnacji. Bogaty zbiór ćwiczeń fizycznych i pozycji seksualnych. Uaktualniany na bieżąco slownik zdrowia. Szeroki wybór przepisów dietetycznych.

http://www.samozdrowie.pl/ - 11 Lut 2005

Blend-a-med*****

Strona poświęcona gamie past do zębów blend-a-med. Znajdziesz tu porady i informacje dla stomatologów oraz materiały edukacyjne dla pacjentów.

http://www.blend-a-med.pl/ - 24 Sie 2001

HappyDental - szczoteczki do zębów ultradźwiękowe i elektryczne*****

Strona internetowa sklepu sprzedającego szczoteczki do zębów dla dzieci i dorosłych - elektryczne, soniczne oraz ultradźwiękowe z serii Oral B, Philips Sonicare lub Braun, a także końcówki. Polecamy również irygatory dentystyczne Panasonic i Waterpik.

http://www.happydental.pl/ - 1 Lut 2016

infekcja pochwy*****

Lactovaginal jest probiotykiem pomagającym w leczeniu dolegliwości takich jak grzybica pochwy, pomaga również pozbyć się uciążliwego swędzenia pochwy oraz infekcji pochwy. W serwisie można dowiedzieć się również jakie są objawy i jak przebiega leczenie chorób takich jak grzybica pochwy.

http://www.lactovaginal.pl/ - 17 Paź 2011

Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii*****

Na stronie (po polsku i po angielsku) warszawskiego Wojskowego Instytutu Higieny i Epidemiologii znajdziecie informacje o działalności, ośrodkach badawczych, aktualnościach, usługach, zasobach medycznych i serwerach wojskowych.

http://www.wihe.waw.pl/ - 25 Sie 2000

Apteka Ząbki****

Apteka internetowa oraz stacjonarna w Ząbkach. Farmaceuci z wieloletnim doświadczeniem od których mogą Państwo spodziewać się życzliwości i pomocy przy zaopatrywaniu się w aptece.

http://www.aptekabajkowa.pl/ - 5 Wrz 2014

Estetyka - Zdrowie i Uroda****

Serwis Estetyka to portal i forum dermatologiczne dla kobiet, na Estetyka poczytasz i podyskutujesz na temat zabiegów z medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej, chorobach skóry, urodzie, diecie i zdrowiu.

http://estetyka.net/ - 4 Wrz 2015

Gabinet Podologiczny Warszawa - podolog-warszawa.pro****

Gabinet Body Move to jedna z najlepszych opcji na rynku, jeżeli chodzi o efektywną pielęgnację stóp. Gabinet podologiczny zajmuje się przeprowadzaniem przeróżnego typu zabiegów. Przede wszystkim podolog zajmuje się leczeniem grzybicy stóp, usuwaniem nagniotków, czy też odcisków i kurzajek. Wszelkie zabiegi przeprowadzane są dzięki nowoczesnym maszynom, są one absolutnie bezbolesne, a pacjent czuje się komfortowo w czasie ich przeprowadzania. W ten sposób stopy pacjentów prezentują się pod koniec zabiegów bardzo estetycznie i nie zawierają w sobie żadnych niebezpiecznych zmian. Zabiegi są realizowane w sposób stuprocentowo higieniczny.

http://podolog-warszawa.pro/ - 8 Maj 2017

Higiena jamy ustnej****

Chcesz mieć zdrowe zęby? Pamiętaj o wymianie swojej szczoteczki co trzy miesiące. Na naszej stronie przeczytasz o tym, dlaczego jest to tak ważne. Będziesz miał także możliwość otrzymywania regularnych przypomnień, byś nie zapomniał o tej czynności. Znajdziesz u nas także zakładkę z rozrywką, oferty produktów oraz filmiki edukacyjne dotyczące prawidłowej pielęgnacji zębów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

http://www.wymienszczoteczke.pl/ - 7 Cze 2013

Http://www.impotencjafacet.pl****

Blog który został poświęcony impotencji. Znajdź najnowsze artykuły na naszym blogu !

http://www.impotencjafacet.pl/ - 5 Sty 2017