KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > kardiologia (84)

Aapel -producent aparatury medycznej dla kardiologii*****

Firma Aspel zajmuje się produkcją aparatury medycznej dla kardiologii, intensywnej terapii, neurologii. Centrum Medyczne Aspel prowadzi diagnostykę i rehabilitację kardiologiczną oraz sklep medyczny.

http://www.aspel.com.pl/ - 6 Gru 2005

Encyklopedia Zdrowia*****

Znakomity serwis medyczny. O jego jakość zadbali wybitni lekarze i nauczyciele akademiccy, do których zwrócono się z prośbą o opracowanie poszczególnych rozdziałów serwisu Znajdziecie tu omówienie podstaw anatomii i fizjologii czyli funkcjonowania narządów, podstawowe objawy najczęstszych schorzeń, badania poszczególnych narządów oraz leczenie. Są odsyłacze do stron poświęconych medycynie.

http://www.zdrowie.med.pl/ - 6 Maj 2002

Nadciśnienie Tętnicze*****

Oficjalny serwis internetowy Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego adresowany do pacjentów i lekarzy. Dowiecie się z niego jak mierzyć ciśnienie tętnicze, leczyć nadciśnienie. Są podstawowe informacje o diecie i trybie życia, słowniczek pojęć medycznych, największy w Internecie polskojęzyczny poradnik dla chorych z nadciśnieniem tętniczym.

http://www.nadcisnienie.pl/ - 17 Lut 2000

Natpol - Nadciśnienie Tętnicze w Polsce*****

Informacje na temat przeprowadzonego badania epidemiologicznego NATPOL PLUS - zasady, wyniki, wykonawcy, sponsorzy.

http://www.natpol.pl/ - 5 Kwi 2004

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne*****

Na opracowanej po polsku i angielsku stronie zamieszczono informacje o towarzystwie, jego oddziałach, historii, wydawnictwach, konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą (jest opis tych, które już się odbyły).

http://www.ptkardio.pl/ - 12 Paź 2000

Sztuczne Serce w INTERIA.PL*****

Serwis portalu INTERIA.PL wspierający program prof. Zbigniewa Religi - program budowy polskiego sztucznego serca. Jeśli chcesz pomóc, tu znajdziesz informacje, jak to zrobić. Możesz także posłuchać kolęd nagranych specjalnie dla Użytkowników INTERIA.PL.

http://polskieserce.interia.pl/ - 20 Kwi 2005

ABC kardiologii****

Choroby serca i naczyń - dowiedz się o nich więcej. Zapytaj co radzi kardiolog? Zawał, nadciśnienie, cukrzyca, cholesterol, wada serca - i co dalej? EKG, ECHO, Holter - co nam dają te badania? Jak znaleźć gabinet specjalisty? Jak rzucić palenie?

http://www.kardioserwis.pl/ - 20 Sie 2007

Aspargin- niedobór magnezu, niedobór potasu****

Strona produktu leczniczego szczególnie polecanego w przypadkach niedoboru magnezu oraz potasu w organizmie. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i skuteczny w trakcie systematycznego zażywania. Skutecznie wspomaga proces leczenia i wpływa na poprawę komfortu życia.

http://www.aspargin.pl/ - 11 Sie 2011

BARBARA BOGACKA Badanie EKG szczecin****

Aktualnie coraz więcej osób zmaga się z chorobami układu sercowo-naczyniowego. Mieszczący się w Szczecinie prywatny gabinet specjalisty chorób wewnętrznych kardiolog Barbary Bogackiej dostarcza Państwu szereg usług kardiologicznych, dzięki którym serce pozostanie w dobrej kondycji przez długie lata. Jego oferta zawiera między innymi konsultacje kardiologiczne, badania EGK i echo serca jak i monitoring pracy serca i ciśnienia tętniczego metodą Holtera. Kardiolog zapewnia ponadto diagnostykę i pełne leczenie chorób serca. Jej usługi skierowane są do dorosłych Pacjentów. Odwiedzając stronę internetową znajdą Państwo więcej szczegółów o ofercie gabinetu.

http://kardiologszczecin.com.pl/ - 14 Wrz 2016

Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne "Corpora-Med" Sp. z o.o.****

Zespół specjalistycznych poradni oraz gabinetów lekarskich świadczących swoje usługi odpłatnie i w ramach kontraktów podpisanych ze Śląską Regionalną Kasą Chorych. W skład Centrum wchodzi również poradnia lekarza rodzinnego.

http://www.corpora-med.pub.pl/ - 7 Lut 2002