KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > konferencje, sympozja medyczne (45)

Cukrzyca.pl*****

Serwis edukacyjny dla pacjentów i lekarzy. Informacje dla lekarzy i pacjentów o zapobieganiu, diagnostyce i leczeniu cukrzycy. Standardy postępowania diagnostycznego i leczniczego w cukrzycy. Poradniki dla chorych. Dieta, jak żyć z cukrzycą, jak zmierzyć poziom glukozy?

http://www.cukrzyca.pl/ - 30 Lip 2004

Fundacja Diaglab - diagnostyka laboratoryjna, badania diagnostyczne*****

Strona Fundacji Rozwoju Diagnostyki Laboratoryjnej - czasopisma, publikacje z dziedziny diagnostyki laboratoryjnej, konferencje naukowo-szkoleniowe, promowanie i upowszechnianie osiagnięć naukowo-badawczych.

http://www.diaglab.pl/ - 20 Mar 2001

MediWeb*****

Witryna poświęcona tematyce zdrowotnej. Możesz zasięgnąć tu porad dotyczących profilaktyki zdrowotnej w rodzinie, znaleźć informacje o chorobach, ich objawach, sposobach leczenia, uzależnieniach oraz dział intermedia, na łamach którego możesz zasięgnąć porad lekarza.

http://www.mediweb.pl/ - 22 Mar 2001

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne*****

Na opracowanej po polsku i angielsku stronie zamieszczono informacje o towarzystwie, jego oddziałach, historii, wydawnictwach, konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą (jest opis tych, które już się odbyły).

http://www.ptkardio.pl/ - 12 Paź 2000

Project HOPE - Polska*****

Jest to fundacja, która od 41 lat prowadzi na świecie programy nauczania ludzi przede wszystkim na polu edukacji medycznej oraz polityki zdrowotnej. W Polsce wypełniamy tę misję już od 25 lat. Na stronie stworzonej po polsku i po angielsku bieżące programy szkoleniowe, prezentacje multimedialne (pliki .zip), historia, konferencje i inne.

http://www.projhope.org.pl/ - 6 Mar 2000

Śląska Izba Lekarska w Katowicach*****

Strona Śląskiej Izby Lekarskiej mieszczącej się przy ul. Grażyńskiego 49a w Katowicach. Znajdziesz tutaj wiele informacji o tematyce medycznej i linki do serwisów tej branży.

http://www.izba-lekarska.org.pl/ - 24 Sie 2000

Wydawnictwo Medycyna Praktyczna. Kraków*****

Znajdziesz tu listę publikowanych czasopism medycznych, księgarnię internetową, kalendarium kursów i sympozjów, listę aktów prawnych, kilkanaście serwisów specjalistycznych i popularnonaukowych i sporo innych wiadomości. Można też przeczytać "Kurier Elektroniczny MP".

http://www.mp.pl/ - 2 Sty 2006

Polsko-Niemieckie Towarzystwo Zdrowia Psychicznego****

Na stronie, o psychiatrii społecznej, współpracy międzynarodami, rehabilitacji, pacjentach. Dialog - wybór blisko 70 bardzo ciekawych artykułów z zeszytów Towarzystwa.

http://pomosty.w.interia.pl/ - 20 Paź 2000

Abc zdrowia - Medserwis.pl****

Ogólnopolski serwis medyczny-aktualnosci. Znajdziesz tu testy, lekarza online,największą bazę teleadresową placówek służby zdrowia, ciekawoski, humor, porady oraz katalog stron medycznych.

http://www.szpitale.pl/ - 28 Lut 2001

Badania prenatalne - bezpieczna i spokojna ciąża.****

Wortal poświęcony badaniom prenatalnym. Informacje o sposobach wykonywania zabiegów, czasie kiedy najlepiej je wykonać, statystyki, porady.

http://www.badaniaprenatalne.pl/ - 13 Kwi 2004