Google
KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > laryngologia (66)

Alergolog warszawa Laryngolog warszawa Chrapanie*****

Potrzebny jest Tobie alergolog lub laryngolog, męczy Cię chrapanie? Firma Mille Medica Warszawa zaoferuje Ci zespół uznanych specjalistów w tej dziedzinie.

http://www.millemedica.pl/ - 5 Gru 2008

Leczenie bezdechów - Chrapanie STOP*****

Obszerna baza artykułów dotycząca bezdechów śródesennych. Potocznie chrapanie jest częstą chorobą w dzisiejszych czasach, często bagatelizowana może prowadzić do nieprzyjemnych problemów zdrowotnych. Na stronie również informacje, jak wygląda leczenie chrapania oraz adres kliniki Medicus (Wrocław), której specjalnością jest leczenie bezdechów. Chrapanie wyleczone odpowiednio wcześniej ustrzeże przed nieprzyjemnymi i często uciążliwymi powikłaniami zdrowotnymi.

http://www.chrapaniestop.pl/ - 23 Lip 2010

Medicus - implanty słuchowe, ślimakowe, kostne*****

Firma www.implanty słuchowe.pl jest dynamiczną firmą o ugruntowanej pozycji, oferująca w swoje bogatej ofercie implanty słuchowe. Jako wyłączny przedstawiciel firm Baha i Nucleus, zapewnia najwyższą jakość swoich produktów, niosąc ulgę niedosłyszącym. W zależności od typu schorzenia można wybrać implant kostny, ślimakowy czy zakotwiczony. Firma nie tylko zajmuje się dystrybucją sprzętu medycznego renomowanych firm zagranicznych, ale również produkcją indywidualnych implantów słuchowych.

http://www.implantysluchowe.pl/ - 19 Lip 2010

Tele Zdrowie*****

Strony nowego polskiego portalu telemedycznego, który oferuje interaktywne serwisy diagnostyczo-rehabilitacyjne w dziedzinach związanych ze zmysłami odpowiedzialnymi za komunikowanie się.

http://www.telezdrowie.pl/ - 6 Mar 2001

ACUSTIC - aparaty słuchowe****

Acustic aparaty słuchowe, badanie słuchu, protetyka, wizyty domowe.

http://acustic.com.pl/ - 13 Paź 2005

Akustyka słuchu, aparaty słuchowe, protetyka słuchu. Bezpłatne, kompleksowe badania słuchu.****

Dobór aparatów słuchowych dla dzieci, seniorów i aktywnych. Sklep internetowy. Jedyna firma protetyczna w Polsce stosująca w pracy z Klientami najnowszą metodę doboru aparatów słuchowych geers.net, która wykorzystuje dźwięki naturalne. Bezpłatne, kompleksowe badania słuchu dla wszystkich zainteresowanych osób. Bezpłatna opieka przez cały okres użytkowania aparatu słuchowego - informacje o nowych produktach, przeglądy techniczne aparatów słuchowych oraz porady związane z ich użytkowaniem. Szeroki asortyment urządzeń wspomagających odbiór programów telewizyjnych i radiowych oraz rozmów telefonicznych.

http://geers.pl/ - 20 Lut 2009

Aparaty słuchowe****

Na stronie zamieszczono informacje o firmie, badaniach słuchu, promocjach, ofertę, porady.

http://www.aparatysluchowe.pl/ - 6 Paź 2004

Aparaty słuchowe Warszawa****

Badania słuchu Warszawa. Oferujemy dobór aparatów słuchowych i akcesoriów wspomagających słyszenie. Możliwe wizyty w gabinecie oraz wizyty domowe na terenie Warszawy. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji. Aparaty słuchowe Warszawa.

http://www.asmb.com.pl/ - 27 Mar 2008

ASton - Najnowsze rozwiązania w audioprotetyce****

Strona poświęcon najnowszym aparatom słuchowym, w szczególności aparatom cyfrowym. Artykuły poświęcone problemowi ubytku słuchu, szumów usznych, a także na temat działania narządu słuchu.

http://www.sluch.com.pl/ - 18 Cze 2001

Audiola - ochrona słuchu****

Audiola edukuje, w jaki sposób ochrona słuchu pozwoli Ci cieszyć się zdrowymi uszami i doskonałym słuchem przez całe życie. Zapraszamy do skorzystania z pomocy poradni, jak również zachęcamy do odwiedzenia laboratorium otoplastycznego. Wykonuj systematycznie badania słuchu!

http://www.audiola.pl/ - 19 Cze 2013