KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > lekarze specjaliści (785)

Akademia Medyczna we Wrocławiu*****

Znajdziecie tu informacje o akademii, o władzach, o jednostkach, studiach oraz uczelnianej sieci komputerowej.

http://www.am.wroc.pl/ - 5 Lut 2002

Alergolog warszawa Laryngolog warszawa Chrapanie*****

Potrzebny jest Tobie alergolog lub laryngolog, męczy Cię chrapanie? Firma Mille Medica Warszawa zaoferuje Ci zespół uznanych specjalistów w tej dziedzinie.

http://www.millemedica.pl/ - 5 Gru 2008

Apetycik.pl - pyszne strony życia*****

Wiarygodny i pomocny wortal o zdrowym stylu życia. Niebo w gębie, zdrowie na talerzu - to idea pysznych stron życia, na których znajdziecie sprawdzone i praktyczne rady dietetyków lekarzy i psychoterapeutów jak żyć szczęśliwie i zdrowo.

http://apetycik.pl/ - 17 Paź 2003

Astir - Salony optyczne, optyk Gliwice i Zabrze*****

Zapraszamy do naszych salonów optycznych na terenie Gliwic i Zabrza. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do badania wzroku, obsługiwany przez wykwalifikowany personel(optometrysta) Posiadamy również szeroki asortyment oprawek okularowych, okularów przeciwsłonecznych. Dodatkowo w sprzedaży soczewki kontaktowe, płyny do soczewek, akcesoria optyczne, specjalistyczne okulary korekcyjne(do pracy, do pływania, itp) oraz wiele innych! Zapewniamy profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego klienta! Astir - zobacz jakim jest Świat!

http://astir.com.pl/ - 6 Lip 2010

Bella Estetica - powiększanie piersi we Wrocławiu*****

Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej Bella Estetica we Wrocławiu przeprowadza zabiegi korekcji ginekomastii, uszu, nosa oraz lifting twarzy. Zakres usług mieści również mniej inwazyjne procedury, w tym m.in. liposukcję, botox, mezoterapię, makijaż permanentny. W ramach kliniki funkcjonuje także gabinet kosmetyczny. Szczegóły na naszej stronie.

http://bella-estetica.pl/ - 28 Mar 2017

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej*****

Nowoczesne centrum stomatologii. Implanty, chirurgia, protetyka, endodoncja, stomatologia dzieci, stomatologia estetyczna.

http://www.ciise.pl/ - 13 Kwi 2011

Centrum Leczenia Chorób Kręgosłupa*****

Dolegliwości kręgosłupa są najczęstszą przyczyną bólów i powodem niezdolności do pracy. Statystycznie co druga porada lekarska i co szóste zwolnienie wynika z chorób kręgosłupa. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom powołane zostało specjalistyczne Centrum Leczenia Chorób Kręgosłupa.

http://www.klinika-kregoslupa.pl/ - 5 Maj 2006

Forum Diagnostyczne*****

Forum Diagnostyczne - medyczny serwis tematyczny dla profesjonalistów - informacje z zakresu ultrasonografii, rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, angiografii i rentgenodiagnostyki.

http://www.diagnostyka.med.pl/ - 19 Lut 2001

Gameta - centrum leczenia niepłodności*****

Na stronie oferta wszystkich metod leczenia niepłodności, w tym metodą in vitro.

http://www.gameta.pl/ - 25 Sie 2000

Implanty zębów - implantologia Szczecin*****

Oferujemy naszym pacjentom kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych w miłej, bezstresowej atmosferze. Nasza praktyka to nie tylko komfortowe, klimatyzowane wnętrza ale również nowocześnie wyposażone gabinety, wykorzystujące najnowsze metody leczenia.

http://www.implantologia.szczecin.pl/ - 21 Lip 2010