KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > medycyna naturalna (646)

Medycyna Naturalna - Olejki eteryczne, skarpetki bambusowe***

Strona internetowa sklepu Medycyna Naturalna. W ofercie dostępne są okulary ajurwedyjskie, generatory ozonu, skarpetki bambusowe, plastry oczyszczające i olejki eteryczne, a także wiele innych pozycji.

http://www.medycynanaturalna.pl/ - 4 Paź 2016

Pijawki - leczenie żylaków, trądziku, rwy kulszowej, migreny a także bezpłodności****

Gabinet oferuje leczenie pijawkami, zabieg ten umożliwia leczenie żylaków oraz migreny i trądziku. Ten rodzaj medycyny niekonwencjonalnej jaką niewątpliwie są zabiegi pijawkami może być bardzo skuteczny i pozwoli na leczenie rwy kulszowej oraz migreny. Doktor Pijawka to specjalista w dziedzinie leczenia pijawkami jednak jego gabinet oferuje także termolifting.

http://doktorpijawka.com/ - 15 Paź 2012

Kynoterapia - autyzm, mózgowe porażenie dziecięce*****

Strona o dogoterapii i rekreacji z udziałem psów. Dogoterapia czyli kynoterapia to jedna z metod wspomagających rehabilitację osób niepełnosprawnych w której uczestniczą psy. Rehabilitacja dzieci, zajęcia dla dorosłych, rekreacja dla dzieci Warszawa.

http://www.dogoterapia.net/ - 18 Lip 2007

Algi - pożywienie przyszłości*****

Oferta wirtualnego sklepu z naturalnymi preparatami dla dzieci, kobiet, mężczyzn i starszych, do zastosowania w profilaktyce zdrowotnej. Atesty GMP, FDA, GIS.

http://www.algi24.com.pl/ - 4 Maj 2005

Apetycik.pl - pyszne strony życia*****

Wiarygodny i pomocny wortal o zdrowym stylu życia. Niebo w gębie, zdrowie na talerzu - to idea pysznych stron życia, na których znajdziecie sprawdzone i praktyczne rady dietetyków lekarzy i psychoterapeutów jak żyć szczęśliwie i zdrowo.

http://apetycik.pl/ - 17 Paź 2003

Branica Barbara Piotr - Zdrowie - Calivita*****

Naturalne i skuteczne sposoby leczenia oraz mozliwość nawiązania współpracy z nami, dające duże możliwości nieograniczonych zarobków.

http://www.branica.pl/ - 2 Gru 2004

Dagomed - odchudzanie, medycyna naturalna i homeopatia*****

Medycyna naturalna i alternatywna. Kompleksowe odchudzanie, diety. Homeopatia, kompleksowe leki naturalne, leki homeopatyczne - naturalne metody leczenia. Grypa, katar, leki - chrom, similimum, Chitinin, natural remedies by Boiron, Heel, Dolisos and Lehning.

http://www.dagomed.com.pl/ - 26 Wrz 2001

Dieta*****

Serwis poświęcony wszystkim, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy. A w nim: codzienne diety, co, ile i jak zjeść, ilość kalorii w poszczególnych produktach, istnieje także możliwość pobrania dzienniczka pomocnego w odchudzaniu.

http://www.dieta.pl/ - 21 Sie 2001

EMED - poradnik medyczny*****

Internetowy poradnik medyczny. Strona zawiera porady dotyczące zdrowia kobiet, mężczyzn i dzieci. Opisy chorób, wskaźniki zdrowia. Istnieje możliwość zadanie pytania do lekarza za pomocą e-maila.

http://www.emed.pl/ - 30 Lip 2001

FITOLEK Sklep Zielarski - Zioła - Ziołolecznictwo*****

FITOLEK prowadzi sprzedaż ziół, preparatów leczniczych i kosmetyków. Objęty jest patronatem Polskiego Komitetu Zielarskiego, co gwarantuje fachową obsługę i wysoką jakość specyfików. Każdy pacjent może liczyć na indywidualną, fachową poradę farmaceuty. Sklep prowadzi również sprzedaż preparatów firmy NEWAYS.

http://fitolek.phi.pl/ - 29 Wrz 2004