KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > neurologia (46)

Udar mozgu - serwis medyczny*****

Medyczny serwis o charakterze edukacyjno- informacyjnym.Adresowany zarówno do osób bez wyksztalcenia medycznego i do lekarzy wszystkich specjalności.

http://www.udarmozgu.pl/ - 6 Lip 2001

Afazja diagnoza i rehabilitacja****

Afa-Med Zofia Twardochleb - Afazjolog, neurologopeda kliniczny. Od kilku lat organizuje turnusy leczniczo-rehabilitacyjne nad morzem i w górach dla pacjentów uszkodzonych neurologicznie a zwłaszcza dla afatyków z uszkodzeniami mózgu.

http://afazja.com.pl/ - 10 Mar 2017

Akademia bólu głowy i migreny - serwis informacyjno-edukacyjny ****

Serwis www.migrena.com.pl stworzony został w trosce o zdrowie twoje i twoich bliskich. Celem jest edukacja i informacja o nowych i sprawdzonych sposobach leczenia schorzeń bólu głowy i migreny. Zawiera najnowsze informacje o poruszanych schorzeniach, objawach, diagnozie, sposobach leczenia, lekach, adresy specjalistycznych gabinetów lekarskich, możliwość zadania pytania specjaliście.

http://www.migrena.com.pl/ - 8 Lip 2002

Biofeedback Kraków****

Biofeedback to skuteczna, bezpieczna, a zarazem przyjemna metoda na podniesienie sprawności naszego mózgu. Jest połączeniem nowoczesnej technologii komputerowej z wiedzą i doświadczeniem trenera-terapeuty. Zalecana między innymi przy problemach z koncentracją, nadpobudliwością, stresem,bezsennością.

http://cwr.edu.pl/ - 29 Lis 2016

Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne "Corpora-Med" Sp. z o.o.****

Zespół specjalistycznych poradni oraz gabinetów lekarskich świadczących swoje usługi odpłatnie i w ramach kontraktów podpisanych ze Śląską Regionalną Kasą Chorych. W skład Centrum wchodzi również poradnia lekarza rodzinnego.

http://www.corpora-med.pub.pl/ - 7 Lut 2002

Centrum Rehabilitacji i Adaptacji - MD Care****

Krótko i na temat. Interesuje cię rehabilitacja poudarowa, rehabilitacja po operacji kręgosłupa szyjnego, rehabilitacja po wylewie, rehabilitacja powypadkowa lub jednym słowem rehabilitacja neurologiczna? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca oferta Centrum rehabilitacji i adaptacji NZOZ “MD CARE” Sp. z o.o z pewnością cię zainteresuje. Zerknij na stronę i sprawdź.

http://mdcare.pl/ - 23 Maj 2018

Dariusz Łątka - specjalista neurochirurg****

Domowa strona Dariusza, z zawodu specjalisty neurochirurga zawiera informacje o autorze, jego rodzinie, zainteresowaniach, zawiera spis publikacji i linki do podobnych stron.

http://www.wcm.opole.pl/dlatka/ - 2 Lis 2000

Gabinet Terapii manualnej - medycyna manualna****

Leczenie schorzen neurologicznych ze szczegolnym uwzglednieniem zespołow bolowych kregoslupa i zawrotow glowy kregopochodnych.

http://www.manualnaterapia.pl/ - 1 Sie 2006

Gutkowski Mateusz Leczenie padaczki****

Mieszczący się w Chojnicach gabinet lekarski lek. med. spec. neurologa Mateusza Gutkowskiego gorąco zachęca Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem bólów głowy, chorób kręgosłupa, choroby Parkinsona i Alzheimera, padaczki, miastenii oraz innych chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Jesteśmy nowoczesną, założoną w 2009 roku placówką dysponującą specjalistycznym sprzętem i zapewniającą indywidualne podejście do każdego Klienta. Oferujemy też badania okresowe kierowców oraz badania wysokościowe. Więcej informacji dostępnych jest na stronie.

http://www.neurolog-gutkowski.pl/ - 10 Gru 2016

HANNA OWCZARZ KOŚMIDER diagnostyka padaczki płock****

W Płocku posiada swą siedzibę prywatny gabinet neurologiczny. Kierowany jest przez lekarza neurologa Hannę Owczarz-Kośmider, jaka odbyła studia na Akademii Medycznej w Lublinie. W jednostce realizowany jest pełen zakres badań elektroencefalograficznych dla dzieci i dorosłych. Lekarze zajmują się także konsultacjami oraz poradami w związku z wszystkimi przypadłościami o podłożu neurologicznym. Badanie EEG jest nieszkodliwe oraz nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych. Polega na rejestracji fal mózgowych a na tej podstawie ocenie pracy mózgu. Wskazaniem do jego wykonania może być utrata przytomności czy omdlenie. Szczegółów dowiesz się na stronie.

http://neurologiaplock.pl/ - 8 Lis 2016