KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > onkologia (91)

Choroby nowotworowe i Onkologia*****

Portal onkologiczny dla pacjentów i lekarzy. Źródło wiedzy medycznej z zakresu: diagnostyka, profilaktyka i leczenie raka oraz nowotworów. Dzięki forum umożliwia wymianę opinii i doświadczeń. Zawiera bazę wiedzy onkologicznej, leków oraz informację o ośrodkach medycznych.

http://www.onkonet.pl/ - 2 Wrz 2010

Odzyskana Kobiecość*****

Odzyskana Kobiecość - Wystawa zdjęć kobiet po mastektomii i rekonstrukcji piersi. Zdjęcia zrobione przez znaną fotograf Terry Lorant. Galeria Lufcik.

http://www.odzyskanakobiecosc.pl/ - 17 Gru 2004

Rak piersi*****

Serwis na temat raka piersi. Ważne informacje z dziedziny onkologii. Organizowane konferencje oraz akcje informacyjne.

http://www.rakpiersi.pl/ - 11 Lip 2001

RS Genetica - badania genetyczne, choroby dziedziczne - diagnostyka, testy DNA, ustalanie ojcostwa*****

Aby wyprzedzić choroby dziedziczne i nowotwory RS Genetic robi badania genetyczne materiału DNA. Rak piersi, rak jajnika i inne schorzenia mogą mieć podłoże genetyczne. Do Twojej dyspozycji w RS Genetica poradnia genetyczna, biegli sądowi, psycholog, onkolog, specjaliści różnych dziedzin. Profilaktyka nowotworowa, testy na ojcostwo, elitarna opieka nad przewlekle chorymi to tylko część naszej oferty.

http://www.genetica.pl/ - 19 Mar 2004

Świętokrzyskie Centrum Onkologii*****

Serwis WWW Świętokrzyskiego Centrum Onkologii.

http://www.onkol.kielce.pl/ - 29 Sty 2002

Centrum Hipertermii - Nowoczesna onkologia****

Prowadzące swoją działalność w Gliwicach Śląskie Centrum Hipertermii zajmuje się leczeniem chorób nowotworowych. Placówka dysponuje zaawansowaną i w pełni nowoczesną aparaturą medyczną, w tym między innymi aparatem IRATHERM1000, który stosowany jest w leczeniu chorób nowotworowych metodą hipotermii. Ponadto placówka posiada szereg poradni wielospecjalistycznych, w tym między innymi chorób wewnętrznych.

http://hipertermia-gliwice.pl/ - 13 Paź 2015

Czerniak.net.pl - nowotwór złośliwy skóry****

Serwis poświęcony czerniakom - informacje na temat tego nowotworu złośliwego skóry, jak wyglądają objawy, diagnozowanie i leczenie czerniaka.

http://czerniak.net.pl/ - 9 Gru 2015

Dentysta Lubań Promadent****

Dentysta Lubań Promadent oferuje usługi i zabiegi z zakresu stomatologii, protetyki i chirurgi dentystycznej. Leczenie zębów, leczenie kanałowe, usuwanie zębów. Zajmujemy się stomatologią estetyczną, oferujemy zabiegi z zakresu: wybielanie zębów, usuwanie kamienia, usuwanie przebarwień i plamek. W naszych gabinetach przyjmuje również lekarz specjalista Onkolog II stopnia. Gabinet stomatologiczny jest wyposażony w specjalistyczny sprzęt diagnozujący np. Rentgen.

http://www.dentysta-luban.pl/ - 27 Lut 2014

Discover - preparaty naturalne****

Tahitian Noni Juice - sprzedaż detaliczna i hurtowa preparatu. Gwarancja autentyczności i jakości. Rejestracja dystrybutorów w Polsce i innych państwach.

http://www.discover.com.pl/ - 8 Paź 2004

Forum Onkologiczne****

Wortal medyczny "Forum Onkologiczne" jest doradczo-informacyjnym serwisem o charakterze niekomercyjnym. Na stronach portalu znaleźć można bazę wiedzy fachowej, branżowe aktualności: informacje o nowych produktach, kalendarium wydarzeń, wywiady, a także przegląd specjalistycznej prasy.

http://www.onkohem.med.pl/ - 18 Sty 2001