KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > oprogramowanie dla medycyny (55)

Mediguard - TeleMedycyna*****

Przenośny sprzęt telemedyczny do badań z zakresu: kardiologia, diabetologia, pulmonologia, nadciśnienie tętnicze, położnictwo. Monitoring 24h. Szybki kontakt z lekarzem, bez czekania i bez kolejek

http://www.medycznytelefon.pl/ - 29 Kwi 2010

Tele Zdrowie*****

Strony nowego polskiego portalu telemedycznego, który oferuje interaktywne serwisy diagnostyczo-rehabilitacyjne w dziedzinach związanych ze zmysłami odpowiedzialnymi za komunikowanie się.

http://www.telezdrowie.pl/ - 6 Mar 2001

Defibrylatory AED które ratują ludzkie życie!****

Czołowy dostawca sprzętu ratowniczego i medycznego Medline zaprasza do serwisu internetowego poświęconego pierwszej pomocy oraz defibrylatorom. Medline dystrybutorem Automatycznych Defibrylatorów Zewnętrznych.Gdy dochodzi do nagłego zatrzymania akcji serca, jedynym ratunkiem są defibrylatory AED. Zajrzyj na http://www.defibrylator.pl/produkty/

http://www.defibrylator.pl/ - 15 Sie 2014

Finus****

Firma Finus zajmuje się serwisowaniem i dystrybucją oprogramowania firmy Centura (zarządzanie przedsiębiorstwem) oraz oprogramowania dla potrzeb służby zdrowia. W ofercie obok oprogramowania znajdują się także książki, pomoc techniczna, projekty i szkolenia.

http://www.finus.com.pl/ - 4 Kwi 2000

InfoFarm****

Misją tej firmy jest pomoc przedsiębiorstwom w tworzeniu i unowocześnianiu informatycznych struktur zarządzania. Zakres działalności obejmuje: produkcję oprogramowania, dostawy sprzętu komputerowego, usługi integracyjne oraz usługi internetowe. Wiodącym obecnie segmentem działalności firmy jest rynek farmaceutyczny.

http://www.infofarm.com.pl/ - 30 Mar 2000

Informator medyczny - jedyny, największy, najlepszy****

Strona zawiera informacje dotyczące medycyny. Można tutaj znaleźć wszystko począwszy od leksykonu chorób, poprzez metody leczenia, rehabilitację - aż po adresy lekarzy, uzdrowisk, szpitali...

http://www.info-med.pl/ - 30 Sie 2000

Inftoel-Oprogramowanie Medyczne****

Firma zajmujaca sie produkcja oprogramowania medycznego. Na stronie znajduje się oferta obejmujaca m.in: oprogramowanie w zakresie zbierania, przetwarzania i udostępniania danych: bazy danych, system do zarządzania przychodnią, rejestracji i ochrony oprogramowania, projektowanie witryn WWW, ponadto na stronie opis firmy oraz kontakt. Strona również w ang. wersji językowej.

http://www.infotel.wroc.pl/ - 13 Gru 2001

M2 NET S.A. - Producent Oprogramowania****

Strona firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem, systemów ochrony poczty, zintergrowanych systemów informatycznych, CRM, intranetem, ekstranetem, przygotowywaniam dużych serwisów WWW.

http://www.m2net.pl/ - 5 Sie 2004

Medsoft - oprogramowanie medyczne****

Strona internetowa firmy Medsoft, która oferuje swoim Klientom profesjonalne oprogramowanie medyczne. Propozycja skierowana jest do placówek ochrony zdrowia, przychodni, prywatnych klinik czy gabinetów stomatologicznych.

http://www.medsoft.pl/ - 22 Sty 2015

Oprogramowanie dla aptek****

Na witrynie internetowej medicpartner.pl znajduje się oferta w zakresie oprogramowanie dla aptek i przychodni lekarskich. Proponowane oprogramowanie to nowoczesne produkty firmy Kamsoft - lidera rynku oprogramowania dla medycyny i farmacji. W ofercie także kompleksowe wdrożenia oprogramowania wraz z dostarczeniem sprzętu niezbędnego do funkcjonowania systemu, profesjonalny serwis i szkolenia użytkowników.

http://www.medicpartner.pl/ - 12 Paź 2012