KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > optyka i okulistyka (332)

Aqua Lens - soczewki kontaktowe oraz płyny pielęgnacyjne*****

Aqua Lens - soczewki kontaktowe - dyskotekowe Crazy Lenses oraz korekcyjne i kosmetyczne Cooper Vision a także płyny pielęgnacyjne. Na stronie zaprezentowano szeroki wybór soczewek do różnych zastosowań, wskazówki i porady, polecane gabinety.

http://soczewki.biz/ - 23 Wrz 2003

Astir - Salony optyczne, optyk Gliwice i Zabrze*****

Zapraszamy do naszych salonów optycznych na terenie Gliwic i Zabrza. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do badania wzroku, obsługiwany przez wykwalifikowany personel(optometrysta) Posiadamy również szeroki asortyment oprawek okularowych, okularów przeciwsłonecznych. Dodatkowo w sprzedaży soczewki kontaktowe, płyny do soczewek, akcesoria optyczne, specjalistyczne okulary korekcyjne(do pracy, do pływania, itp) oraz wiele innych! Zapewniamy profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego klienta! Astir - zobacz jakim jest Świat!

http://astir.com.pl/ - 6 Lip 2010

CIBA Vision*****

Szeroka gama soczewek kontaktowych korygujących różne wady wzroku. Soczewki zawierające filtr UV.

http://www.pl.cibavision.com/ - 3 Wrz 2003

Consultronix SA*****

Firma specjalizuje się w dostawach elektronicznego sprzętu okulistycznego stosowany w diagnostyce, terapii i chirurgii, a także laserów medycznych. Na stronach można zapoznać się z działalnością firmy, jej ofertą, aktualnościami...

http://www.consultronix.com.pl/ - 30 Mar 2000

Lista adresów gabinetów, przychodni, centrów medycznych na terenie całej Polski. *****

Szybki i łatwy dostęp do bazy adresowej lekarzy w Polsce.

http://www.lekarz.com/ - 27 Lut 2002

Lista adresów zakładów optycznych na terenie całej Polski*****

Szybki i łatwy dostęp do bazy adresowej zakładów optycznych w Polsce.

http://www.optyk.com/ - 27 Lut 2002

Oko Człowieka*****

Wortal poświęcony tematyce chorób oczu, wad wzroku, ich korekcją, leczeniem, chirurgią, zabiegom laserowym, profilaktyce. Spotkać się na nim mogą optycy, optometrycy, okuliści, chirurdzy, naukowcy,właściciele salonów optycznych, a przede wszystkim pacjenci - byli i potencjalni. Serwis jest niekomercyjny, stąd walor obiektywności zamieszczanych tam opinii.

http://www.oko.info.pl/ - 12 Cze 2002

Operacje zaćmy. Diagnostyka leczenie oczu.*****

Zabiegi oeracyjne zaćmy i jaskry z zastosowaniem najnowszej generacji fakoemulsyfikatora Infiniti .Diagnostyka i leczenie cherób siatkówki.

http://jankowski-okulistyka.pl/ - 9 Maj 2011

OPTYKwNECIE okulary korekcyjne, soczewki kontaktowe, soczewki okularowe, kolekcja Ray Ban, Vogue*****

Okulary korekcyjne na zamówienie. Kolekcje okularów przeciwsłonecznych Ray Ban, Vogue, oprawy korekcyjne Ray Ban, okulary do czytania na zamówienie, soczewki kontaktowe firm Ciba Vision, Johnson&Johnson, płyny do pielęgnacji. Soczewki okularowe wiodących producentów jak Essilor, JZO.

http://www.optykwnecie.pl/ - 26 Paź 2010

Soczewki kontaktowe A&T*****

Sklep internetowy A&T. Oferujemy m.in. wysokiej jakości soczewki kontaktowe jednodniowe, soczewki kontaktowe dwutygodniowe, soczewki kontaktowe miesięczne i kwartalne oraz niezbędne akcesoria do pielęgnacji soczewek.

http://www.soczewki-at.pl/ - 28 Lis 2008