KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > pediatria (74)

Baby Boom*****

Kontynuacja strony Nasze Dzieci. Porady jak być mamą, jak być tatą. Witryna pomoże zaplanować bezpieczne wakacje z dzieckiem. Ciekawe artukuły, galeria milusińskich, giełda rzeczy chat, konkursy z nagrodami.

http://www.babyboom.pl/ - 4 Lip 2001

bajbus.pl - internetowy poradnik młodych rodziców*****

Internetowy poradnik młodych rodziców, znajdziecie tutaj wszelkie porady dotyczące dziecka, matki i wychowania malucha.

http://www.bajbus.pl/ - 24 Sty 2001

Forum Pediatryczne*****

Specjalistyczny Portal Medyczny przeznaczony przede wszystkim dla lekarzy pediatrów. Pacjenci mogą znaleźć fachowe porady w specjalnie przygotowanych działach tematycznych.

http://www.forumpediatryczne.pl/ - 8 Wrz 2004

Potomek. Medyczny Serwis Informacyjny*****

Profesjonalny serwis medyczny dla wszystkich którzy planują, oczekują lub posiadają potomka. Kompletna wiedza z okresu przed zajściem w ciążę, z przebiegu ciąży, oraz z początków rodzicielstwa.

http://www.potomek.pl/ - 24 Paź 2000

Wojewódzki Szpital Matki i Dziecka*****

Prezentacja struktury organizacyjnej szpitala (oddziały, poradnie specjalistyczne, zakłady) oraz informacje o świadczonych usługach medycznych i diagnostycznych. Na stronie znajduje się historia szpitala, zarząd, plan dojazdu, skład osobowy personelu poszczególnych oddziałów, lista telefonów oraz informacje dla pacjentów.

http://www.szpital.kalisz.pl/ - 17 Gru 2001

Zdrowie kobiety i dziecka*****

Strona zawiera porady dla kobiety w ciąży dotyczące pielęgnacji jej skóry, terapia przeciw rozstępom, celulitis, jak również pielęgnacja skóry noworodków i dzieci.

http://www.infoplus24.pl/ - 22 Mar 2004

ANDRZEJ DĘBSKI leczenie dzieci warszawa****

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą lek. med. Andrzeja Dębskiego. Jest to wykwalifikowany pediatra i neonatolog z długoletnim stażem zawodowym, mogący się pochwalić wspaniałym podejściem do dzieci oraz wysoką kulturą osobistą. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą wizyty domowe, kompleksowa opieka pediatryczna, diagnostyka chorób dziecięcych, rzadkich oraz przewlekłych a także doraźne zabiegi poprawiające komfort najmłodszych. Wizyty przebiegają w bezstresowej atmosferze. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o ofercie oraz dane kontaktowe.

http://www.pediatrawizytydomowe.waw.pl/ - 6 Sty 2017

Badania przesiewowe noworodków****

Badania przesiewowe noworodków pozwalają na wczesne wykrycie i rozpoczęcie leczenia chorób i wad wrodzonych które nie leczone powodują upośledzenie umysłowe lub fizyczne. Szczegóły na stronach Pracowni Badań Przesiewowych i Hormonalnych Instytutu Matki i Dziecka.

http://przesiew.imid.med.pl/ - 4 Paź 2001

Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne "Corpora-Med" Sp. z o.o.****

Zespół specjalistycznych poradni oraz gabinetów lekarskich świadczących swoje usługi odpłatnie i w ramach kontraktów podpisanych ze Śląską Regionalną Kasą Chorych. W skład Centrum wchodzi również poradnia lekarza rodzinnego.

http://www.corpora-med.pub.pl/ - 7 Lut 2002

Centrum Medyczne Ryska - przychodnia rodzinna, USG dzieci i dorosłych, szkoła rodzenia, specjaliści****

Kompleksowa opieka dzieci i dorosłych w Poradni Lekarza Rodzinnego w ramach umowy z NFZ w Centrum Medycznym Ryska w Białymstoku. Poradnie Specjalistyczne: Alergolog, Alergolog dziecięcy, Nefrolog dziecięcy, Urolog dziecięcy.

http://www.cmryska.pl/ - 9 Lut 2016