KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > psychiatria (177)

SCHIZOFRENIA.INFO - Poznać i zrozumieć schizofrenię*****

Schizofrenia.Info - Największy polski portal o schizofrenii. Zawiera informację na temat objawów, przyczyn, leczenia i terapii schizofrenii. Znajdują się tu również prace literackie i plastyczne osób chorych a także obszerne forum.

http://www.schizofrenia.info/ - 6 Lut 2004

Polsko-Niemieckie Towarzystwo Zdrowia Psychicznego****

Na stronie, o psychiatrii społecznej, współpracy międzynarodami, rehabilitacji, pacjentach. Dialog - wybór blisko 70 bardzo ciekawych artykułów z zeszytów Towarzystwa.

http://pomosty.w.interia.pl/ - 20 Paź 2000

Akademia Medyczna w Warszawie****

Na polsko-angielskiej stronie Akademii Medycznej w Warszawie znajdziecie witryny rektoratu, biblioteki głównej, wydziału farmaceutycznego, kliniki psychiatrii oraz zakładu informatyki medycznej.

http://www.amwaw.edu.pl/ - 28 Sie 2000

Attente - Ośrodek terapii uzależnień****

Strona internetowa Ośrodka Terapii Uzależnień Attente. Pomagamy w leczeniu alkoholizmu pacjentom na odwyku.

http://www.attente.com.pl/ - 7 Sie 2015

Blog lekarza o psychiatrii****

Blog tematyczny poświęcony psychiatrii i zdrowiu psychicznemu

http://geist.pl/ - 23 Gru 2014

Centrum Balans - psycholog, dietetyk wrocław****

W naszej klinice znajdziecie pomoc ze strony wykwalifikowanych psychologów oraz psychiatrów. Dzięki nim możliwe jest uporanie się ze swoimi dolegliwościami, lękami. Znajdziecie u nas także dietetyka, który zajmuje się zaburzeniami żywienia. Nasze centrum mieści się we Wrocławiu.

http://www.centrumbalans.com.pl/ - 28 Maj 2014

Centrum Dobrej Terapii- psychiatra Kraków****

Specjalistyczny i nowoczesny ośrodek świadczący usługi z zakresu psychiatrii, psychologii klinicznej, psychoterapii i neurologii oraz dziedzin pokrewnych. Wybitni terapeuci z wieloletnim doświadczeniem. Kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów i zaburzeń. Pacjenci uzyskują stosowne wsparcie i rzetelny proces leczenia. Miejsce, w którym panuje niezwykle przyjemna i życzliwa atmosfera, o którą starannie dba personel.

http://www.centrumdobrejterapii.pl/ - 4 Cze 2012

Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja- psycholog Kraków****

Poradnictwo psychologiczne, konsultacje psychiatryczne, warsztaty i treningi prowadzone przez wybitny zespół specjalistów w swojej dziedzinie. Placówka zajmuje się psychoterapią indywidualną, psychoterapią par oraz psychoterapią grupową. Sesje diagnostyczne przeprowadzane w oparciu o rzetelna wiedzę i skuteczne metody mające wskazać dalsze formy leczenia. Życzliwa, bezstresowa atmosfera w trakcie spotkań. Szeroki obszar kompetencji i zaangażowania ze strony najlepszych terapeutów.

http://www.centrumrefleksja.pl/ - 19 Mar 2015

Centrum Psychologii Zdrowia - gabinet psychoterapeuty w Poznaniu****

Gabinet zajmujący się leczeniem depresji, który zlokalizowany jest w Poznaniu. W centrum przyjmują psychoterapeuta oraz psychoonkolog.

http://www.centrum-psychologii.pl/ - 1 Lip 2015

Centrum Psychoprofilaktyki****

Serwis psychoterapi specjalizujący się w leczeniu: nerwic, depresji, uzależnień od alkoholu i środków psychoaktywnych, zaburzeniach okresu dorastania i przekwitania, schorzeniami ludzi w podeszłym wieku. Na stronie znajduje się opis świadczonych usług, dane teleadresowe placówek na terenie kraju, leksykon medyczny.

http://www.cpp.medon.pl/ - 19 Gru 2001