KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > psychologia (658)

SCHIZOFRENIA.INFO - Poznać i zrozumieć schizofrenię*****

Schizofrenia.Info - Największy polski portal o schizofrenii. Zawiera informację na temat objawów, przyczyn, leczenia i terapii schizofrenii. Znajdują się tu również prace literackie i plastyczne osób chorych a także obszerne forum.

http://www.schizofrenia.info/ - 6 Lut 2004

Via Vitae - Centrum psychologiczne*****

Profesjonalne usługi psychologiczne. Pomagamy w przezwyciężaniu trudnych sytuacji oraz w tworzeniu własnej drogi samorozwoju.

http://www.psycholog.info.pl/ - 18 Mar 2005

Zooterapia - zwierzęta, które leczą*****

Strona poświęcona zooterapii czyli wpływowi zwierząt na terapię dzieci i dorosłych.

http://www.zooterapia.net/ - 23 Cze 2006

„Szczęśliwe Dzieci” Ośrodek Terapii Psychologiczno - Logopedycznej w Warszawie****

Ośrodek „Szczęśliwe Dzieci” specjalizuje się w prowadzeniu terapii psychologicznej, logopedycznej i behawioralnej z zastosowaniem metod stosowanej analizy zachowania. Pomagamy dzieciom: - z autyzmem, - Zespołem Aspergera, - całościowymi zaburzeniami rozwoju, - ADHD, - zaburzeniami zachowania i mowy, - trudnościami wychowawczymi, - trudnościami w nauce. Jednym z celów tego miejsca jest propagowanie i poszerzanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej na temat metod, które wykorzystujemy w pracy z dziećmi, dlatego ośrodek „Szczęśliwe Dzieci” prowadzi szkolenia i konsultacje dla rodziców i nauczycieli przedszkoli i szkół.

http://www.szczesliwedzieci.pl/ - 19 Kwi 2013

Ad Verbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji - wczesne wspomaganie rozwoju****

Świadczone usługi obejmują organizację zajęć z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju. Ad Verbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji w Warszawie proponuje terapię jąkania, mutyzmu oraz integrację sensoryczną pod nadzorem neurologopedy i psychologa.

http://adverbum.net.pl/ - 4 Kwi 2017

ADAM SIPIŃSKI poradnia seksuologiczna kraków****

Dr n.med. Adam Sipiński to lekarz ginekolog, położnik oraz seksuolog z długoletnim doświadczeniem zawodowym i praktyką. Prowadzi on prywatną praktykę w Katowicach oraz Krakowie. Zajmuje się leczeniem nerwic seksualnych, diagnostyką i leczeniem zaburzeń wzwodu, poradnictwem dla młodzieży i rodzinnym, leczeniem stanów zapalnych i okresu przekwitania jak i psychoterapią zaburzeń seksualnych. Do swoich gabinetów zaprasza Pacjentów z całej Polski, zapewnia indywidualne podejście jak i profesjonalizm. Więcej informacji o działalności lekarza znajdą Państwo na stronie internetowej.

http://seksuologia.org/ - 24 Lis 2016

Agnieszka Kręblewska - psychoterapia Kraków****

Prowadzę gabinet psychologiczno psychoterapeutyczny w Krakowie. Przyjmuję pacjentów w stanach dużego napięcia emocjonalnego, często ze schorzeniami somatycznymi. Pomagam przy problemie depresji i nerwicy. Odkrywam wspólnie z pacjentami nowy sens życia po poważnych kryzysach egzystencjalnych. Gwarantuję spotkania w atmosferze zaufania. Na stronie publikuję wiele ciekawych materiałów dedykowanych pacjentom.

http://psychoterapia-kreblewska.pl/ - 16 Sty 2018

Agnieszka-Borowska.pl Psychoanalityk Warszawa****

Do gabinetu psychologa Agnieszki Borowskiej przede wszystkim zgłaszają się osoby, którym potrzebne jest leczenie alkoholizmu bądź leczenie depresji w Warszawie. Przynależność do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej świadczy o tym, że psychoterapia jest wykonywana na wysokim poziomie.

http://agnieszka-borowska.pl/ - 19 Wrz 2015

Alina Hryniewicz-Hasior, Gabinet psychoterapii****

Psychoterapia indywidualna, małżeńska (par) i rodzin. Terapia systemowa Berta Hellingera, hipnoza kliniczna, konsultacje. Leczenie depresji, ataków lękowych, fobii, bezsenności, zaburzeń snu i odżywiania (anoreksj ai bulimia), pomoc w kryzysie.

http://www.psychoterapia-warszawa.pl/ - 29 Mar 2007

ANETA GIELNIK-PIOTROWSKA leczenie depresji Poznań****

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę gabinetu psychoterapii, który znajduje się w Poznaniu. W ofercie placówki znaleźć można terapię indywidualną, rodzinną oraz dla par. Zajmujemy się również udzielaniem porad, konsultacji oraz wystawiamy opinie psychiatryczne. Specjalizujemy się w leczeniu zaburzeń psychotycznych, depresji, zaburzeń lękowych, natręctw, nerwic, zaburzeń psychosomatycznych i odżywiania oraz uzależnień. Gwarantujemy indywidualne podejście do Pacjenta oraz dostosowujemy optymalną metodę leczenia. Ponadto gwarantujemy miłą i bezstresową atmosferę. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://psychiatrapoznan.com/ - 22 Mar 2017