KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > ratownictwo (86)

Grupa Karkonoska GOPR*****

Oficjalna strona Grupy Karkonoskiej GOPR. Historia ratownictwa na świecie, w Polsce i w Karkonoszach. Bieżące informacje o pogodzie, warunkach narciarskich i zagrożeniach w Karkonoszach. Porady dla turystów i narciarzy.

http://gopr.karkonosze.net.pl/ - 4 Gru 2003

Sanatoria w Polsce - uzdrowiska, sanatoria, leczenie, zabiegi*****

Sanatoria w Polsce - przewodnik opisujący uzdrowiska, sanatoria, leczenie, zabiegi, rehabilitację oraz wypoczynek - serwis w trzech językach.

http://www.sanatoria.com.pl/ - 6 Lis 2000

Śląskie WOPR*****

Kursy na ratowników pływackich, szkolenia z pierwszej pomocy oraz specjalistyczne szkolenia lodowe.

http://www.slaskiewopr.pl/ - 30 Lis 2006

TOPR*****

Witryna Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zawiera informacje na temat aktualności, pogody w Tatrach, historii. Nie zabrakło również porad i galerii zdjęć.

http://www.zakopane.pl/topr/ - 17 Lut 2000

Żeglarstwo*****

Jeśli ktoś zaczyna swoja przygodę z żeglarstwem, a przy okazji jest internautą nie może pominąć tej witryny. Jest wszystko co o żeglarstwie wiedzieć należy, a więc prezentacja żaglowców, informacje meteorologiczne, o ceremoniale morskim, ratownictwie i zdobywaniu uprawnień. Nie zabrakło tekstów szant (około setki) oraz ich historii. Są również ciekawe linki do stron tematyce żeglarskiej.

http://www.zeglarstwo.waw.pl/ - 14 Lut 2000

AED Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny****

Serwis o automatycznej defibrylacji zewnętrznej. Tutaj znajdziesz informacje o zasadach użycia, producentach i dystrybutorach AED. Ogólnopolska baza danych serwisu zawiera m.inn. kursy pirwszej pomocy, BLS-AED, ratownictwa medycznego.

http://www.aed.info.pl/ - 20 Paź 2004

Airrescue - Fundacja na rzecz Ratownictwa Lotniczego****

***Fundacja na rzecz Ratownictwa Lotniczego*** im. B. Arendarczyka i J. Rybickiego - fundacja powołana do ratowania życia ludzkiego w różnych wypadkach z użyciem środków lotniczych, opis katastrofy Sokoła w Tatrach ...

http://www.airrescue.fundacja.bci.pl/ - 20 Gru 2001

Apteczki Bienair - Punkt Pierwszej Pomocy****

Apteczki przemysłowe, Apteczki ścienne, apteczki przenośne, samochodowe, turstyczne, szkolne. Zestawy na oparzenia, zestawy do płukania oczu, profesjonalne zestawy dla słuzb ratowniczych.

http://www.apteczka.bienair.com.pl/ - 9 Sty 2009

ARKOM****

Witryna producenta sprzętu ratowniczego. Na stronach informacje o ratownictwie, pojazdach specjalistycznych oraz o sprzęcie jachtowym. Strona dostępna także w języku angielskim.

http://www.arkom.com.pl/ - 29 Wrz 2000

Beretta-MED - uniformy medyczne****

Firma BERETTA już od wielu lat dostarcza szeroką gamę damskiej i męskiej odzieży roboczej. Najwięcej miejsca w naszym asortymencie zajmują uniformy dla chirurgów czy ratowników medycznych.

http://beretta.net.pl/ - 26 Lip 2018