KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > ratownictwo (85)

Drużyna WOPR Rybnik****

Strona poświęcona jest drużynie ratowniczej Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Rybniku. Zawiera: aktualności, historię, galerię, wyniki i inne.

http://woprrybnik.fm.interia.pl/ - 21 Kwi 2004

Fantomy Medyczne****

Sprzedaż fantomów do pierwszej pomocy BLS i ALS, a także innych modeli anatomicznych oraz imitacji ran i defibrylatorów. Szczególnie warto zapoznać się z ofertą fantomów pielęgnacyjnych i położniczych.

http://www.abceuroscience.eu/ - 14 Lip 2015

Far-Med****

Nasza firma z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju świadczy różnego rodzaju usługi medyczne, takie jak zabezpieczanie imprez masowych, takich jak koncerty, zawody sportowe i inne. W tym celu wykorzystujemy oznakowane pojazdy do transportu sanitarnego.

http://superratownik.pl/ - 23 Mar 2018

Galeria Ratownictwa****

Albumy zdjęć sprzętu, pojazdów i działań ratowniczych w Polsce. Grupy ratownicze, ćwiczenia, zdarzenia. Katalog i wyszukiwarka zdjęć.

http://www.ratownictwo.galeria.prv.pl/ - 1 Kwi 2004

Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe****

Serwis Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego - Zarząd Główny.

http://www.gopr.pl/ - 22 Wrz 2003

ISS Sklep medyczny, ratownictwo, bhp, ppoż, obuwie medyczne****

Internetowy sklep medyczny z ofertą środków i sprzętu do działań ratowniczych oraz udzielania pierwszej pomocy, BHP, PPoż, meble lekarskie i rehabilitacyjne. W sprzedaży AED, apteczki, zestawy pierwszej pomocy, przemysłowe punkty pierwszej pomocy, opatrunki, obuwie medyczne, bhp, gaśnice, meble medyczne.

http://iss-sklep.pl/ - 25 Lis 2014

Jaskinie****

Serwis dla speleologów (jaskinipowców) - zarówno początkujących, jak i tych zaawansowanych. Znajdziecie tutaj podstawowe wiadomości o jaskiniach, zasady udzielania pierwszej pomocy i pomocy powypadkowej.

http://www.jaskinie.cad.pl/ - 2 Kwi 2001

Klub Honorowych Dawców Krwi****

Witryna zawiera informacje o działalności klubu , ludziach w nim zrzeszonych , historię krwiodawstwa i działalności klubu.

http://www.knurow.com.pl/hdk/ - 13 Lis 2001

KR WOPR - Krakowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe****

Witryna prezentująca działalność Krakowskiego WOPR. Znajdziesz tu informacje o celach i zadaniach, strukturze organizacyjnej, historii oraz kalendarium wydarzeń.

http://www.wopr.krakow.pl/ - 2 Gru 2003

MEDLINE Sp. z o.o.****

Witryna firmy specjalizującej się w imporcie i dystrybucji sprzętu niezbędnego przy udzielaniu pierwszej pomocy i reanimacji. Na stronach znajduja się informacje o firmie oraz oferta i nowości.

http://www.medline.com.pl/ - 21 Kwi 2000