KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > ratownictwo (84)

Rejonowy Sztab Ratownictwa SKSR Żary****

Strona ratowników przedmedycznych z Żar, zarejestrowanych w Społecznej Krajowej Sieci Ratunkowej. Materiały na stronie opisują oraz pokazują: historie naszej organizacji; działania i inicjatywy wolontariuszy, którzy działają w orgaznizacji; informacje o kursach Pierwszej Pomocy Przedmedycznej; porady z piewszej pomocy itp.

http://www.ratownicy.zary.pl/ - 1 Gru 2004

Rescue - Kursy pierwszej pomocy****

Ośrodek RESCUE prowadzi kursy pierwszej pomocy. Na szkoleniach przekazywana jest wiedza medyczna dotycząca ratowania zdrowia i życia ludzkiego.

http://www.ratownictwobeskidy.pl/ - 8 Lis 2014

Sprzęt medyczny - Twoja-apteczka.pl****

Twoja-apteczka.pl poleca bogaty wybór sprzętu medycznego, od apteczek i inhalatorów, po fantomy treningowe i defibrylatory. Zapraszamy na stronę sklepu.

http://www.twoja-apteczka.pl/ - 27 Cze 2013

Stowarzyszenie Cywilnych Zespołów Ratowniczych z Psami STORAT****

Strona prezentująca stowarzyszenie woluntariuszy wykorzystujących umiejętności psów w ratownictwie. Na stronie informacje o grupie, wykaz akcji, regulaminy egzaminacyjne psów ratowniczych, galeria zdjęć i kontakt.

http://www.storat.pl/ - 15 Kwi 2003

Strona informująca o idei rejestracji w Bankach Dawców Szpiku Kostnego****

Krew, szpik i odruch życzliwego serca to dary ratujące życie ludzkie. Zostań więc dawcą szpiku kostnego. To takie łatwe.

http://muaddib.a4.pl/ - 3 Lis 2003

Studia kosmetologia Białystok - wsmed.edu.pl****

Wyższa Szkoła Medyczna działająca na terenie Białegostoku zapewnia naukę realizowaną przez zespół doświadczonych specjalistów z poszczególnych dziedzin medycznych a także w doskonale przygotowanych warunkach. Prowadzimy naukę w ramach takich dziedzin jak biotechnologia, kosmetologia, ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, fizjoterapia. Zapewniamy naukę zarówno w ramach studiów magisterskich jak i podyplomowych.

http://wsmed.edu.pl/ - 14 Mar 2017

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie****

Informacje o działalności Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie, pracowniach diagnostycznych, przyszpitalnych przychodniach specjalistycznych, przegląd szpitalnych oddziałów i profile hospicjalizacji, ABC pacjenta.

http://www.wss.olsztyn.pl/ - 2 Mar 2004

WOPR - Krakowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe****

Witryna krakowskiego WOPR-u mającego na celu: ochronę życia i zdrowia ludzkiego zagrożonego utonięciem, reprezentowanie na zewnątrz interesów członków Krakowskiego WOPR.

http://www.ariadna.pl/woprkrakow/ - 25 Sie 2000

Apteczki Pierwszej Pomocy***

Firma oferuje apteczki, środki pierwszej pomocy oraz sprzęt ratownictwa medycznego. Specyfikacja towarów oraz przepisy prawne dotyczące tej kwestii.Na stronie znajduje się opis sprzętu pierwszej pomocy oraz możliwość zamówienia.

http://www.apteczki.waw.pl/ - 29 Lis 2001

Centrum Ratownictwa - medycyna ratunkowa, kursy pierwszej pomocy***

Centrum Ratownictwa prwadzi kursy pierwszej pomocy we Wrocławiu oraz inne działania wspierające medycynę ratunkową.

http://centrumratownictwa-com.tomekcr.superhost.pl/ - 19 Sty 2005