KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > rehabilitacja (625)

Hotel Kuracyjny*****

Hotel Kuracyjny z Gdyni wraz ze swoim nowoczesnym Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej zaprasza na swoje wirtualne strony.

http://www.hotelkuracyjny.pl/ - 1 Cze 2005

Karibo - Sklep internetowy, Terapia Magnetyczna, Masaż, Kosmetyki*****

Sklep internetowy oferujący akcesoria do masażu, terapii magnetycznej, wagi elektroniczne oraz naturalne kosmetyki. W ofercie również pochłaniacze wilgoci Humistop i wiele innych ciekawych produktów firm: Homedics, Salter, Sedan Natura Fresh, Dr. Forster, Lloyd. Przystępne ceny oraz szybkie terminy realizacji zamówień.

http://www.karibo.pl/ - 13 Lis 2008

Leczenie Kręgosłupa - Schorzeń Bólu i Chorób*****

Centrum Terapii Kręgosłupa w Kudowie oferuje trzy metody leczenia jednocześnie: fizykoterapeutyczną (ultra dźwięki, magnetoterapia i inne) , funkcjonalną (masaże, hydromasaże i inne) oraz multimedialną terapię mechaniczną (Zebris i Tergumed). Nasze Centrum Medyczne posiada najnowsze urządzenia komputerowe do leczenia metodą multimedialną. Dzięki tak kompleksowemu i profesjonalnemu podejściu do problematyki związanej ze schorzeniami i bólami kręgosłupa, zespół lekarzy, fizykoterapeutów i specjalistów dobierze trening indywidualny dla Ciebie.

http://www.leczenie-kregoslupa.com.pl/ - 22 Paź 2009

MASTER MED*****

Witryna producenta aparatów do egalizacji kończyn, korekcji ich wad oraz stabilizacji w procesie osteosyntezy po urazach i złamaniach. Na stronach znajdują się informacje o firmie a także oferta handlowa.

http://www.master-med.com.pl/ - 11 Kwi 2000

Ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy Jantar w Dziwnowku*****

Ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy Jantar zaprasza. Na stronach informacje o Dziwnówku, oferta turystyczna i rehabilitacyjna ośrodka, cennik, zdjęcia oraz film reklamowy. Strona również w angielskiej i niemieckiej wersji językowej.

http://www.dziwnowek.com.pl/ - 11 Kwi 2002

Ośrodek Sanatoryjno Wczasowy Lech w Kołobrzegu*****

Strona O.S.W. Lech w Kołobrzegu. Znajdziesz tu ofertę pobytów wypoczynkowych, leczenia uzdrowiskowego i rehabilitacyjnego. Możliwość rezerwacji miejsc online.

http://www.lech.lpnet.pl/ - 15 Mar 2001

Pionizatory, ortezy, artykuły ortopedyczne - AkcesMED*****

Witryna internetowa producenta i sprzedawcy pionizatorów i artykułów ortopedycznych. Opisy, tabele rozmiarowe, instrukcje obsługi. Poradnik dla pacjentów - jak uzyskać dofinansowanie, wzory dokumentów, aktualne przepisy prawne.

http://www.akces-med.com/ - 7 Maj 2004

Sanatoria w Polsce - uzdrowiska, sanatoria, leczenie, zabiegi*****

Sanatoria w Polsce - przewodnik opisujący uzdrowiska, sanatoria, leczenie, zabiegi, rehabilitację oraz wypoczynek - serwis w trzech językach.

http://www.sanatoria.com.pl/ - 6 Lis 2000

Specjalistyczny Zakład Ortopedyczny - Jan Wrzos*****

Firma posiada wieloletnią tradycję opartą na współpracy z wybitnymi profesorami i lekarzami z dziedziny ortopedii. Na stronie obszerna prezentacja produktów wraz ze zdjęciami i danymi kontaktowymi.

http://www.ortopedyczny.pl/ - 19 Wrz 2003

SPZOZ w Hajnówce*****

Na stronie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Hajnówce znajdziecie wszystkie informacje na temat ośrodka, a także dość dużo wiadomości o chorobach i schorzeniach tam leczonych.

http://www.spzoz.hajnowka.pl/ - 28 Sie 2000