KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > urologia (69)

Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne "Corpora-Med" Sp. z o.o.****

Zespół specjalistycznych poradni oraz gabinetów lekarskich świadczących swoje usługi odpłatnie i w ramach kontraktów podpisanych ze Śląską Regionalną Kasą Chorych. W skład Centrum wchodzi również poradnia lekarza rodzinnego.

http://www.corpora-med.pub.pl/ - 7 Lut 2002

Centrum scpecjalistyczne - CityMed Wrocław****

Centrum specjalistyczne City Med we Wrocławiu, leczenie diagnostyka i zabiegi, urologia, nefrologia, endokrynologia oraz proktologia.

http://citymed.com.pl/ - 15 Mar 2017

Diagnoza Szczecin - nietrzymanie moczu, nefrolog dziecięcy****

Diagnoza – nefrologia dziecięca - choroby nerek i układu moczowego u dzieci, ginekologia. Leczenie nietrzymania moczu oraz niepłodności małżeńskiej.

http://diagnozaszczecin.pl/ - 31 Sty 2018

Dysfunkcje erekcji****

Problemy z erekcją - objawy, leczenie, baza gabinetów lekarskich. Pamiętaj, ten problem dotyczy 3.5 miliona mężczyzn w Polsce. Tymczasem ponad 90% przypadków można skutecznie leczyć.

http://www.wzwod.pl/ - 9 Maj 2003

EAndrologia.pl****

EAndrologia.pl to edukacyjny portal medyczny tworzony przez specjalistów andrologii, urologii, seksuologii i innych dziedzin pokrewnych. Pacjenci znajdą na stronie artykuły i informacje na temat schorzeń andrologicznych i seksuologicznych oraz zabiegów andrologicznych i rekonstrukcyjnych w zakresie genitaliów, mogą wymienić się opiniami na forum lub zapytać androloga o nurtujące ich kwestie.

http://www.eandrologia.pl/ - 20 Mar 2018

Erekcja, potencja, impotencja - informacje****

Zapobieganie, objawy i leczenie problemów z erekcją penisa. Skuteczne leki, zioła i tabletki na potencję. Dowiedz się jak skutecznie poradzić sobie z problemem erekcji penisa, impotencją.

http://www.erekcja.pl/ - 28 Sty 2011

EroMen****

EroMen to naturalny suplement diety zawierający składniki, które dostarczają wszelkich substancji, aby zachować witalność i sprawność mężczyzn na najwyższym poziomie.

http://eromen.pl/ - 8 Lut 2017

Gabinet urologiczny****

Gliwicki gabinet urologiczny świadczący pełny zakres uslug urologicznych, USG jamy brzusznej, komputerową uroflawometria, cystoskopię itp. Na stronie mozna znaleźć informacje o gabinecie, a także o pracowniach.

http://www.urolog.gliwice.pl/ - 28 Sie 2000

Gabinet Urologiczny Krzysztof Żychowicz - urolog i androlog Wrocław****

W klinice badania wykonuje urolog i androlog. Za ich sprawą możliwe jest przeprowadzenie USG, biopsji czy wymazu dla diagnozy. Wrocław stanowi siedzibę kliniki.

http://www.urolog-wroclaw.pl/ - 11 Gru 2013

Guz nerki****

Na naszej stronie dowiecie się wiele ciekawych informacji o zdrowiu. Przede wszystkim oczywiście wiodącą sprawą będzie torbiel nerki, ale nie będzie można zapominać o tym, że nasz organizm wymaga stałego dbania. Jeśli pojawia się torbiel na nerkach trzeba będzie szybko reagować, ponieważ może się zmienić w niebezpieczne sytuacje dla naszego zdrowia. Naszym zadaniem będzie więc reagować na złe samopoczucie.

http://torbielnerki.pl/ - 21 Mar 2017