KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > wirtualne gabinety medyczne (36)

EMED - poradnik medyczny*****

Internetowy poradnik medyczny. Strona zawiera porady dotyczące zdrowia kobiet, mężczyzn i dzieci. Opisy chorób, wskaźniki zdrowia. Istnieje możliwość zadanie pytania do lekarza za pomocą e-maila.

http://www.emed.pl/ - 30 Lip 2001

Encyklopedia Zdrowia*****

Znakomity serwis medyczny. O jego jakość zadbali wybitni lekarze i nauczyciele akademiccy, do których zwrócono się z prośbą o opracowanie poszczególnych rozdziałów serwisu Znajdziecie tu omówienie podstaw anatomii i fizjologii czyli funkcjonowania narządów, podstawowe objawy najczęstszych schorzeń, badania poszczególnych narządów oraz leczenie. Są odsyłacze do stron poświęconych medycynie.

http://www.zdrowie.med.pl/ - 6 Maj 2002

Forum Diagnostyczne*****

Forum Diagnostyczne - medyczny serwis tematyczny dla profesjonalistów - informacje z zakresu ultrasonografii, rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, angiografii i rentgenodiagnostyki.

http://www.diagnostyka.med.pl/ - 19 Lut 2001

MediWeb*****

Witryna poświęcona tematyce zdrowotnej. Możesz zasięgnąć tu porad dotyczących profilaktyki zdrowotnej w rodzinie, znaleźć informacje o chorobach, ich objawach, sposobach leczenia, uzależnieniach oraz dział intermedia, na łamach którego możesz zasięgnąć porad lekarza.

http://www.mediweb.pl/ - 22 Mar 2001

Medyczne Forum Popularnonaukowe*****

Strona zawiera ciekawe artykuły szerzące zachowania prozdrowotne, dotyczące profilaktyki wielu schorzeń oraz zdrowego żywienia, wspomagania leczenia otyłości.

http://www.blubit.com.pl/science/ - 6 Kwi 2000

Tele Zdrowie*****

Strony nowego polskiego portalu telemedycznego, który oferuje interaktywne serwisy diagnostyczo-rehabilitacyjne w dziedzinach związanych ze zmysłami odpowiedzialnymi za komunikowanie się.

http://www.telezdrowie.pl/ - 6 Mar 2001

Abc zdrowia - Medserwis.pl****

Ogólnopolski serwis medyczny-aktualnosci. Znajdziesz tu testy, lekarza online,największą bazę teleadresową placówek służby zdrowia, ciekawoski, humor, porady oraz katalog stron medycznych.

http://www.szpitale.pl/ - 28 Lut 2001

Akademia bólu głowy i migreny - serwis informacyjno-edukacyjny ****

Serwis www.migrena.com.pl stworzony został w trosce o zdrowie twoje i twoich bliskich. Celem jest edukacja i informacja o nowych i sprawdzonych sposobach leczenia schorzeń bólu głowy i migreny. Zawiera najnowsze informacje o poruszanych schorzeniach, objawach, diagnozie, sposobach leczenia, lekach, adresy specjalistycznych gabinetów lekarskich, możliwość zadania pytania specjaliście.

http://www.migrena.com.pl/ - 8 Lip 2002

Bezpłatne strony WWW i konta e-mail****

Oferta dla lekarzy i stomatologów. Bezpłatne strony WWW i konta e-mail w domenie @lekarz.net i @stomatolog.net. Można też zajrzeć na już istniejące strony lekarzy z Warszawy.

http://www.lekarz.net/promocja/ - 6 Mar 2000

Dietetyk Wrocław, Legnica. Doradztwo dietetyczne.****

Poradnia dietetyczna JASMED dla Dorosłych i Dzieci w Legnicy i we Wrocławiu. Specjalizujemy się w nowoczesnych metodach zdrowego odchudzania, leczenia chorób dietozależnych oraz żywienia w sporcie. Do każdej osoby podchodzimy w 100% indywidualnie. Podczas konsultacji szukamy przyczyny nadwagi, otyłości, choroby dietozależnej, wyjaśniamy co powoduje dolegliwość i uczymy jak komponować zdrowe posiłki, szkolimy jak układać dietę, mówimy jak wybierać zdrowe produkty.Przekonujemy naszych Pacjentów - „Żeby schudnąć trzeba jeść”. Gwarantuje to powrót do zdrowia, a utrata wagi przychodzi niejako przy okazji.

http://jasmed.pl/ - 16 Lis 2013