KATALOG POLSKI > ZDROWIE > Medycyna > wydawnictwa medyczne (100)

"Aktyka" Akademicka księgarnia internetowa*****

Szeroki wybór książek specjalistycznych i podręczników akademickich. Niskie koszty wysyłki, tytuły na zamówienie. Tematyki - nauki humanistyczne, ścisłe, techniczne, przyrodnicze, ekonomiczne, rolnicze, medycyna, języki obce.

http://www.aktyka.pl/ - 5 Wrz 2005

Choroby nowotworowe i Onkologia*****

Portal onkologiczny dla pacjentów i lekarzy. Źródło wiedzy medycznej z zakresu: diagnostyka, profilaktyka i leczenie raka oraz nowotworów. Dzięki forum umożliwia wymianę opinii i doświadczeń. Zawiera bazę wiedzy onkologicznej, leków oraz informację o ośrodkach medycznych.

http://www.onkonet.pl/ - 2 Wrz 2010

Cukrzyca.pl*****

Serwis edukacyjny dla pacjentów i lekarzy. Informacje dla lekarzy i pacjentów o zapobieganiu, diagnostyce i leczeniu cukrzycy. Standardy postępowania diagnostycznego i leczniczego w cukrzycy. Poradniki dla chorych. Dieta, jak żyć z cukrzycą, jak zmierzyć poziom glukozy?

http://www.cukrzyca.pl/ - 30 Lip 2004

Fundacja Zdrowia Publicznego*****

Fundacja powstała w 1991 roku na mocy uchwał senatów Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Medycznej w Krakowie. Głównym zadaniem, jakie sobie stawia, jest edukacja kadry zarządzającej służbą zdrowia. W zakres działalności wchodzi również organizacja akcji charytatywnych, z których dochód jest przeznaczany na zakup sprzętu medycznego. Oprócz tego na stronie oferta książkowa, informacje o kursach i szkoleniach związanych z reorganizacją opieki zdrowotnej, prezentacja książek, czasopism wydawanych przez Uniwersyteckie Wydawnictwo Medyczne "Versalius", kilkanaście linków.

http://www.fzp.com.pl/ - 3 Paź 2000

MediMedia - przewodnik po zdrowiu*****

Wydawnictwo medyczne wchodzące w skład MediMedia International Group. Fachowe informatory o lekach obecnych na rynku farmaceutycznym w Polsce (Pharmindex). Informacja akceptowana przez producentów farmaceutycznych. Publikacje z zakresu promocji zdrowia.

http://www.medimedia.com.pl/ - 31 Sie 2001

SŁABO MOCNI*****

Strona poświęcona problem stwardnienia rozsianego. Znajdziesz tutaj informacje o chorobie, różnych organizacjach zajmujących się tym problemem, a także możesz zobaczyc prace i strony prywatne chorych osób, które opowiedzą Ci jak poradziły (i radzą) sobie z chorobą.

http://www.idn.org.pl/sm/ - 24 Sie 2001

Śląska Izba Lekarska w Katowicach*****

Strona Śląskiej Izby Lekarskiej mieszczącej się przy ul. Grażyńskiego 49a w Katowicach. Znajdziesz tutaj wiele informacji o tematyce medycznej i linki do serwisów tej branży.

http://www.izba-lekarska.org.pl/ - 24 Sie 2000

Viamedica - Internetowy Serwis Wydawnictwa Via Medica. Gdańsk*****

Serwis wydawnictwa zaopatrującego krajowy rynek medyczny i farmaceutyczny w specjalistyczne publikacje naukowe (polskie i zagraniczne) oraz prestiżowe pisma medyczne.

http://www.viamedica.pl/ - 29 Gru 2005

WIML*****

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej z Klinikami na swojej stronie zamieścił historię, strukturę, zadania, działalność naukową, ofertę i wydawnictwa.

http://www.wiml.waw.pl/ - 14 Lut 2000

Wydawnictwo Lekarskie PZWL. Warszawa*****

Strony serwisu Wydawnictwa Lekarskiego PZWL zawierają omówienie nowości wydawniczych i bestsellerów. Dostępny jest również katalog książek i wyszukiwarka oraz sklep internetowy.

http://www.pzwl.pl/ - 28 Gru 2005